Windykacja Południe

O firmie

WINDYKACJA POŁUDNIE

Działamy skutecznie

Usługi prawno-windykacyjne świadczymy od 2003 r. Tworzymy zespół specjalistów z zakresu prawa oraz negocjacji. Realizujemy zlecenia ściśle współpracując z najskuteczniejszymi kancelariami komorniczymi.

Skuteczność naszych działań wynika z determinacji, znajomości prawa, wniesionego nakładu pracy, a także od przeprowadzenia szczegółowych ustaleń związanych z majątkiem dłużnika.

Rekomendacje

Recenzja od naszych klientów

Oddałem sprawę do windykacji. Jak zostało uzgodnione tak zostało zrobione. Bardzo dobry kontakt, duże zaangażowanie. Umowa precyzyjna i jasna. Polecam, sprawa załatwiona

Tomasz Stump

Polecam bardzo firmę WINDYKACJA POŁUDNIE. Zleciłem Firmie kilka zadań i jestem bardzo zadowolony z pozytywnych efektów pracy. Szybko, skutecznie, i najważniejsze zawsze na bieżąco byłem o wszystkim informowany

Jacek G.

Serdecznie polecam!!! Skutecznie odzyskałam pieniądze za kilka miesięcy czynszu od dłużnika, który wynajmował mieszkanie. Bardzo profesjonalna i skuteczna windykacja,stały kontakt i informowanie na bieżąco o przebiegu sprawy.

Barbara Drecka

Z firmą WINDYKACJA POŁUDNIE współpracuje się doskonale – to prawdziwi profesjonaliści, nastawieni na potrzeby klienta. Bardzo dziękuję za fachową obsługę prawną firmy. Polecam usługi WINDYKACJA POŁUDNIE wszystkim przedsiębiorcom z Krakowa.

Krzysztof T.

Szukasz pomocy?

Skontaktuj się z nami